Przedstawiciele Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego wyrazili swoją wdzięczność za trud i wykonywaną pracę przez wszystkich pracowników służby zdrowia w dobie koronawirusa. Na Facebook’owym koncie został zamieszczony kolaż zdjęć członków Sejmiku, którzy w swoich dłoniach trzymają kartki z napisami, m.in. #Dziękuję, #DziękujęMedykom, #DziękujęLekarzom #DziękujęRatownikom #DziękujęPielęgniarkom. W ten sposób pokazali oni solidarność oraz szacunek dla tych, którzy podejmują ciężką walkę z wirusem na pierwszej linii frontu. 

Każdy jednak może pomóc. Wystarczy stosować się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia - zostać w domu, założyć maskę oraz zachowywać odpowiednią odległość. W ten sposób możemy wygrać z pandemią.

Młodzi zaapelowali: “Jak my możemy walczyć z wirusem? Co możemy zrobić? Możemy zostać w domu! W odpowiedzialności za nasze zdrowie i naszych najbliższych #ZostajęwDomu”.

Aby akcja zyskała większy zasięg - zaproszono rady i sejmiki młodzieżowe z całej Polski, aby włączyły się w podziękowania. 

Grafika